Portfolio

Sesja narzeczeńska

Może na „rozgrzewkę” sesja narzeczeńka? Stwarza ona świetną okazję do zapoznania się ze mną, ale też zobaczycie jak pracuję i przede wszystkim „pierwsze koty za płoty” z aparatem, będziecie mieć za sobą! Poza tym, sesja narzeczeńska to świetna pamiatka, którą możecie później wykorzystać do dekoracji sali lub podarować jako prezent dla rodziców, pomysłów jest wiele!

Przygotowania ślubne

Przygotowania wykonuję u Pani Młodej i Pana Młodego. Zaczynam reportaż od detali jakie pieczołowicie dobieraliście przygotowująć się do tego. Przede wszystkim mamy okazję lepiej się poznać, nie brakuje luźnych rozmów podczas przygotowań. Oswajacie się z aparatem, co później sprawia, że nie odczuwacie już mojej obecności.
Zdjęcia z przygotowań ślubnych od zawsze były moją ulubioną częścią reportażu ślubnego. Dlaczego? Sam do końca nie wiem… Może chodzi o o tą specyficzną atmosferę ekscytacji, oczekiwania… A może po prostu o dzienne światło? .
Wielu parom młodym zdjęcia z przygotowań ślubnych kojarzą się ze sztucznym pozowaniem, „udawaniem” ubierania. Kiedy ja robię zdjęcia ze ślubnych przygotowań wygląda to zupełnie inaczej – najlepsze zdjęcia powstają wtedy, kiedy Wy zupełnie nie zwracacie na mnie uwagi, a ja zupełnie nie ingeruję w to, co się dzieje. Ślub Ślub w kościele/USC, to piękny moment, pełen wzruszeń i emocji. Podczas ceremonii staram się być maksymalne niezauważalna, co pozwala złapać mi wyjątkowe kadry

Wesele

Podczas wesela czas ucieka błyskawicznie, dużo się dzieje. Jest na nim wiele wyjątkowych momentów, które zatrzymuję dla Was na zdjęciach. Jeśli jednak planujecie dla siebie czy swoich bliskich jakieś niespodzianki, koniecznie dajcie znać. Jako fotograf muszę być przygotowania na każdy ważny moment, abyście później mogli wspomnieniami wrócić do tych chwil.

Oddanie materiału

Czas w jakim przezkazuję Wam materiał, to 100 dni roboczych, od wykonania pleneru ślubnego. Nie jest tak, że dopiero po tym okresie zobaczycie pierwsze zdjęcia. Przeważnie jego część dostajecie szybciej jako małą zapowiedź tego, co dla Was wykonałam, a później stopniowo pracuję nad resztą. Albumy i pudełka są personalizowane,

Fotografia ślubna

Już nie zliczę, ilu parom młodym w ciągu tych 14 lat towarzyszyłam podczas dnia ślubu jak i na ilu chrztach miałam okazję być z aparatem.

Plener ślubny

Są miejsca - zakątki wypełnione magicznym klimatem, barwami, mieszanką powietrza i słońca, tworzące wyśmienite tło zdarzeń.

Sesja narzeczeńska

Często sesja narzeczeńska to pierwsza w życiu sytuacja, w której para staje przed obiektywem.

Chrzciny/komunie

Czy warto mieć fotografa na komunie / chrzest dziecka ?

Sesje rodzinne/dzieciece

To zatrzymanie chwili, uchwycenie uczucia jakie Was łączy oraz świetny pomysł na spędzenie wolnego dnia w gronie najbliższych.

Wieczór panieński/sesja kobieca

Jest świetnym sposobem na przygotowanie wzruszającej pamiątki, która jednocześnie przywoła uśmiech i wspaniałe wspomnienia.